Opnieuw Belgian Cat in de WNBA? Julie Vanloo trekt straks op trainingskamp met Washington Mystics

Zien we Julie Vanloo (30) vanaf volgend seizoen in actie in de Amerikaanse basketbalcompetitie WNBA? De kans zit er alleszins dik in. De Belgian Cat heeft van Washington Mystics een contract voor het trainingskamp als voorbereiding op het nieuwe seizoen gekregen. 

Meer krantenkoppen in België

Simon Harris is nieuwe premier van Ierland

De 37-jarige Simon Harris, van de centrumrechtse partij Fine Gael, wordt de nieuwe premier van Ierland. Zijn aanstelling is dinsdag in het parlement in Dublin goedgekeurd. Harris wordt de opvolger van Leo Varadkar, die in maart verrassend aankondigde een stap opzij te zetten.

Lees meer »

Man met borstkanker spant rechtszaak aan tegen overheid en wint: “Moest ik mijn geslacht veranderen om een terugbetaling te krijgen?”

Dirk Gogne (61) heeft borstkanker met uitzaaiingen. De kans dat hij binnen de vijf jaar overlijdt is 28%. Al blijft hij strijdvaardig. Zo spande hij een rechtszaak aan tegen het ministerie van Volksgezondheid… en won. Het vonnis zal wellicht mensenlevens redden, maar voor Dirk is het te laat. Hij is immers palliatief. “Het Virga Jesse-ziekenhuis is voor een groot stuk

Lees meer »

Kwart van de cannabisgebruikers in Nederland kruipt nog achter het stuur

Bijna een kwart van de cannabisgebruikers in Nederland rijdt kort na het blowen met de auto. “Soms ook echt met totaal verkeerde informatie. Omdat men zegt: ik word er zo rustig van, dus kan ik beter autorijden. Precies het tegenovergestelde is waar”, reageert Nederlands minister van Infrastructuur en Waterstaat geschokt in de Tweede Kamer.

Lees meer »

Boerin (26) wurmt zich in nauwe buis van ijskoude beek om lammetjes te redden

Marian Porter (26) wordt als heldin geroemd nadat beelden van hoe ze twee lammetjes redt op sociale media werden gedeeld. De Schotse boerin hoorde een schaap blaten bij de buis waar een beek ondergronds verdwijnt en ontdekte dat er twee lammetjes in de pijp waren gekropen. De dieren werden bijna weggespoeld door de stroming, dus wurmde Marian zich in de

Lees meer »

Griekse fans zorgen voor ravage in centrum én aan Jan Breydelstadion: “Schade wordt hersteld voor komst van Antwerp zondag”

Club Brugge en de stadsdiensten hebben de schade opmeten na de doortocht van 2.000 PAOK-fans. Die veroorzaakten een ware ravage in de binnenstad en op de bezoekersparking van het Jan Breydelstadion. Tientallen meters omheining werden vernield, een zwaar hek is geforceerd. De schade moet worden hersteld voor zondag: dan komt aartsrivaal Antwerp op bezoek. “We hadden het voorspeld.”

Lees meer »

Vrouw die petje gooide naar Van der Poel is gekend: “We hebben haar na het incident niet meer gezien”

Of ze moedwillig Mathieu van der Poel stokken in de wielen wilde steken, blijft onduidelijk, maar de vrouw die de hoon van het wielerpubliek over zich heen kreeg nadat ze tijdens de finale van Parijs-Roubaix een wielerpetje richting het achterwiel van de wereldkampioen mikte, wil zich aangeven. Was het een ‘ongelukkige move’ of ‘hooliganisme’? En wat riskeert de vrouw? “We

Lees meer »

Van Ardense naar Vlaamse coureur: carrièrewending lijkt definitief voor Tim Wellens – “Misschien mijn beste voorjaar ooit”, Teuns “op waarde geklopt”

Het voorjaar van Tim Wellens (32) zit erop. Hij sluit af met een goed gevoel – derde in Overijse, na opnieuw een attractieve koers – en een nieuwe richting voor zijn carrière. De reconversie van Waalse naar Vlaamse coureur lijkt definitief. Voor Dylan Teuns moet het seizoen nog goed en wel beginnen. “Ik trek met ambitie naar de Amstel, Waalse

Lees meer »

Het vreemde moment waarop Hamas-leider te horen krijgt dat zonen en kleinkinderen gedood zijn en hij gewoon verdergaat met bezoek aan ziekenhuis

Drie zonen en verschillende kleinkinderen van Hamas-leider Ismail Haniyeh zijn gedood bij een Israëlische luchtaanval. Dat nieuws kreeg Haniyeh te horen terwijl hij gewonde Palestijnen bezocht in een ziekenhuis in Qatar. Op videobeelden die circuleren op X is te zien hoe hij er stoïcijns op lijkt te reageren. “God hebbe hun ziel”, zegt Haniyeh wel tegen de man aan de

Lees meer »

“Topjaar voor onze club”: TTC Westhoek A kampioen in tweede provinciale

De eerste ploeg van TTC Westhoek pakte dit seizoen de titel in tweede provinciale in het tafeltennis. Met nog twee ontmoetingen voor de boeg is de ploeg nog ongeslagen. TTC Westhoek is een fusie van de clubs uit Ieper en Heuvelland.
The post “Topjaar voor onze club”: TTC Westhoek A kampioen in tweede provinciale appeared first on KW.be.

Lees meer »

“Veel te toxisch”: drie maanden na vrijlating heeft onherkenbare Oscar Pistorius alle moeite van de wereld om draad weer op te pikken

Een schaduw van zichzelf. Zo wordt Oscar Pistorius (37) drie maanden na zijn vervroegde vrijlating omschreven. De Zuid-Afrikaanse ex-paralympisch atleet, die zijn vriendin Reeva Steenkamp doodschoot, vindt geen job – zelfs niet in de organisatie waar hij vroeger zo belangrijk voor was. Hij ging dan maar als vrijwilliger aan de slag in een kerk. “Ik zag hem nog geen enkele

Lees meer »

Proper Strand Lopers willen museum met gevonden retro-afval oprichten: “Met Samo chips, Raiders, en zelfs Treets uit de jaren ‘60”

Tim Corbisier, bezieler van de Proper Strandlopers, wil volgend jaar een museum oprichten of minstens een tentoonstelling organiseren met gevonden retro-afval. Het gaat dan om blikjes en verpakkingen uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90. “Het toont meteen ook aan hoelang afval bewaard kan blijven”, zegt Tim.
The post Proper Strand Lopers willen museum met gevonden retro-afval oprichten: “Met

Lees meer »